serdecznie zapraszam do udziału w naszych nowych warsztatach: Introduction to clinical trials oraz Genome-wide and epigenome-wide association studies for complex diseases, które odbędą się już na początku przyszłego roku! Warsztat przeznaczony jest dla naukowców, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie badań klinicznych, genetycznych i epigenetycznych. Warsztaty poprowadzi dr Nuno Sepúlveda, adiunkt na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, gdzie wykłada biostatystykę. Dr Sepúlveda ma ponad 20-letnie doświadczenie i opublikował ponad 150 artykułów w prestiżowych czasopismach, takich jak Nature Genetics i Science Translational Medicine. Jego badania koncentrują się na wykorzystaniu technik statystycznych i uczenia maszynowego do zrozumienia chorób przewlekłych, a obecnie prowadzi projekt Horizon Europe, realizujący badania kliniczne nad kontrolą malarii w Etiopii i na Madagaskarze.
Oto harmonogram najbliższych 2-dniowych warsztatów:
- Introduction to Clinical Trials – 27-28.02.2025
- Genome-wide and epigenome-wide association studies for complex diseases – 13-14.03.2025
- Amplicon sequancing analysis – 23-24.03.2025
- Uczenie maszynowe w R od podstaw – 2 i 4.04.2025
- Analiza danych proteomicznych – 10-11.04.2025
- Uczenie głębokie w R (sieci neuronowe) – 6-7.05.2025
Oferujemy również warsztaty dla grup zorganizowanych. W przypadku takiego zgłoszenia, termin ustalamy z prowadzącymi zgodnie z sugestiami uczestników:
- Analiza wyników badań klinicznych w RStudio – 2-dniowe warsztaty
- Programowanie i zarządzanie sztuczną inteligencją – 6-cio modułowy warsztat
Szkolenia mają charakter prowadzonych na żywo warsztatów ze sprawdzaniem postępów uczestników i możliwością zadawania pytań. Po ukończeniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.
Aby uzyskać więcej informacji o naszych szkoleniach oraz w celu rejestracji, zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej:
https://xenstats.pl/warsztaty-bioinformatyczne
Ponadto, oferujemy również kursy stacjonarne dla zorganizowanych grup oraz specjalistyczne usługi bioinformatyczne i statystyczne w ramach projektów naukowych.
Serdecznie zapraszam!