Zapraszamy na posiedzenie Komisji Doktorskiej Rady Naukowej IMDiK PAN powołanej w postępowaniu doktorskim mgr Igi Dalidowskiej w dniu 17 listopada 2022 r. o godz. 12:00 poświęcone obronie rozprawy doktorskiej mgr Idi Dalidowskiej, pt. „Rola białek szoku cieplnego Hsp90 w replikacji ludzkiego adenowirusa 5”.

Promotor:
 dr hab. Paweł Bieganowski 

Recenzenci: 
- prof. dr hab. Agnieszka Szuster-Ciesielska, Katedra Wirusologii i Immunologii, Instytut Nauk Biologicznych, UMCS, Lublin
- dr hab. Tomasz Dzieciątkowski, Katedra i Zakład Mikrobiologii Lekarskiej, Warszawski Uniwersytet Medyczny
- dr hab. Ewa Szołajska, Instytut Biochemii i Biofizyki PAN, Warszawa
 
Dokumenty do pobrania:

Informujemy, że:
1. obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
2. celem uzyskania dostępu do aplikacji i udziału w obronie, należy wysłać informację na adres e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 listopada 2022 r.
o następującej treści:

Szanowni Państwo,
Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej mgr Igi Dalidowskiej w dniu 17.11.2022 r. o godz. 12:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex. 
Podpis i adres e-mail

3. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz. 11:55 w dniu obrony.
4. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link: